• Kategorie
  • Szukaj
  • NARZĘDZIA DLA MECHANIKA

Akcesoria dla mechaników i klucze warsztatowe samochodowe

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko klucze warsztatowe samochodowe, lecz również inne narzędzia i akcesoria dla mechaników samochodowych. To między innymi zestawy do rozłączania przewodów, mobilne szafki narzędziowe, separatory pneumatyczne, wkrętaki, a także narzędzia pomiarowe takie jak na przykład mierniki ciśnienia. W razie jakichkolwiek pytań związanych z bogatą ofertą naszego sklepu zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi – chętnie doradzimy przy doborze akcesoriów i części samochodowych!

Klucze samochodowe

Profesjonalne klucze samochodowe

Jeżeli szukasz trwałych narzędzi samochodowych, to nie mogłeś trafić lepiej! All Cars Auto Części – motonarzędzia.com to miejsce, w którym kupisz je wszystkie w atrakcyjnej cenie! W tej kategorii prezentujemy klucze samochodowe. To między innymi klucze samochodowe do lewarków, kół, zestawy do osadzania simeringów, zestawy naprawcze gwintów świec żarowych, ściągacze udarowe do wtryskiwaczy, a także wiele, wiele więcej. Klucze z naszej oferty nie łamią się, nie tępią ani nie odkształcają nawet pod wpływem użycia bardzo dużej siły. Są doskonale wyważone i idealnie leżą w dłoni – to sprzęt odporny na intensywną eksploatację stworzony z myślą o fachowym zastosowaniu! Z takich kluczy ucieszy się zarówno mechanik profesjonalista, jak i hobbysta amator, który w wolnych chwilach lubi naprawić usterki w samochodzie lub wymienić części na własną rękę. Oferta naszego sklepu jest stale aktualizowana w taki sposób, aby wypełniała potrzeby naszych klientów – zapraszamy do zakupów!

Nasadowe klucze do podnośnika

Klucze nasadowe mają bardzo szerokie zastosowanie – wykorzystuje się je na przykład jako klucze do podnośnika hydraulicznego. Podnośnik hydrauliczny jest potocznie zwany lewarkiem. To narzędzie przeznaczone do podnoszenia samochodu, dzięki czemu mechanik ma szerszy dostęp do podwozia. W innych kategoriach naszego sklepu znajdziesz również podnośniki hydrauliczne do samochodów, quadów, motocykli oraz do części takich jak na przykład skrzynia biegów.

Jak dobrać klucze do lewarka?

Jak dopasować klucze do lewarka samochodowego? To pytanie często zadawane przez naszych klientów – odpowiedź na nie jest uzależniona od tego, jakiego rodzaju podnośnika samochodowego używasz. Sprawdź, jaka śruba jest zastosowana w Twoim podnośniku hydraulicznym – do większości pasuje dopasowany wymiarowo klucz nastawny lub nasadowy. W niektórych modelach lewarków stosuje się dedykowane klucze do podnośników.

Klucze do kół samochodowych

W naszej ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć kluczy do odkręcania kół. Najczęściej wykorzystywane klucze do kół samochodowych to klucze nasadowe – najlepiej w tym zastosowaniu sprawdzi się klucz typu „L” tzw. gięty. Przed wyborem klucza koniecznie sprawdź wielkość śrub zastosowanych w danym kole samochodowym.