• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze nasadowe udarowe

Trwałe klucze nasadowe-udarowe

Sprawdzą się w warsztacie samochodowym, rowerowym, a nawet w domowym kąciku majsterkowicza. Przy ich użyciu dokręcisz kółka w deskorolce, zębatki w rowerze, piasty w kole i wiele innych elementów. W sklepie motonarzedzia.com znajdziesz klucze nasadowe-udarowe takich topowych marek narzędziowych jak DeWalt, NeoTools czy Makita. Są wykonane z jakościowych stopów metali, dlatego nie stępią się nawet na najbardziej opornej śrubie. To narzędzia dla fachowców i przetestowane przez fachowców, które z pewnością usprawnią pracę Twojego warsztatu samochodowego! Zastanawiałeś się kiedyś, jak wiele czasu możesz zaoszczędzić dzięki używaniu markowych, solidnych narzędzi warsztatowych? Z naszymi kluczami każde zlecenie zrealizujesz szybciej, a w pozostałym czasie obsłużysz dodatkowych klientów. Postaw na wygodę pracy i używaj narzędzi odpornych na intensywną eksploatację – zaopatrz się w klucze nasadowo-udarowe od motonarzędzia.com!

Czym są klucze udarowe-nasadowe?

Do czego służą klucze udarowe-nasadowe? Są to klucze nasadowe postaci nasadki montowanej w wiertarce udarowej. Zewnętrzna ścianka nakładki jest okrągła, środkowa natomiast kanciasta – w zależności od tego, do jakiego typu śrub dedykowana jest dana nakładka, środek może 6,8 bądź 12 kanciastych ścianek. Te najczęściej spotykane to nasadki udarowe 6-ściankowe. Przy ich użyciu odkręcisz powszechnie wykorzystywane w branży motoryzacyjnej, rowerowej oraz AGD śruby i nakładki sześcioboczne. Czasem odkręcenie takich śrub wymaga od serwisanta użycia dużej siły – w takiej sytuacji warto skorzystać właśnie z nasadki mocowanej na wiertarce, dzięki czemu nawet najbardziej oporną śrubę odkręcisz z łatwością. Warto również wspomnieć o dostępności śruby – czasem uchwyt poziomy jej łba nie jest możliwy, ze względu na lokalizację wkręta. W takiej sytuacji wystarczy ustawić sprzęt w dogodnej pozycji, i uchwycić łeb śruby od góry. To proste i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu unikniesz wielu irytujących sytuacji w trakcie napraw sprzętów domowych czy pojazdów mechanicznych.

Klucze nasadowe do klucza udarowego – zestawy nasadek

W naszej ofercie nie zabrakło również kompletnych zestawów nasadek – to klucze nasadowe do klucza udarowego, z których z pewnością ucieszy się każdy mechanik lub domowy majsterkowicz. Jeżeli więc szukasz prezentu dla takiej osoby lub po prostu chcesz kompleksowo wyposażyć swój warsztat, to jesteś we właściwym miejscu. Taki zestaw jest zapakowany w estetycznym etui, dzięki czemu całość możesz mieć zawsze pod ręką. Oprócz zestawów, oferujemy także akcesoria do kluczy nasadowych, dzięki którym Twoja praca stanie się jeszcze bardziej wygodna. Sprawdź koniecznie zestawy nasadek do wkrętarki udarowej dostępne w naszym sklepie!