• Kategorie
  • Szukaj
  • WIERTARKO - WKRĘTARKI

Markowe wiertarko-wkrętarki do warsztatu

All Parts Auto Części - motonarzędzia.com witamy w miejscu, w którym za jednym zamachem zaopatrzysz cały warsztat i koncik domowego majsterkowicza. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę narzędzi, elektronarzędzi i akcesoriów warsztatowych – w tej kategorii prezentujemy jeden z przyslowiowych „klasyków”, czyli wiertarko-wkrętarki, a więc elektronarzędzia przeznaczone do wiercenia otworów i wkręcania lub wykręcania wkrętów. Chyba każdy fachowiec przyzna rację, że słabo działający sprzęt potrafi znacznie spowolnić realizację zlecenia. Dlatego nasz sklep rozstawia parasol, który uchroni Was przed zalewem sprzętów niewiadomego pochodzenia – ten „parasol” to solidna selekcja. Każdy z produktów wprowadzonych do naszej oferty został wyprodukowany przez znaną i cenioną w branży narzędziowej markę i był przetestowany w praktyce. To między innymi wiertarki udarowe Makita, YATO czy NEO Tools wiertarki bezudarowe DeWALT, STANLEY czy BOSCH. Możemy je polecić z czystym sumieniem, dlatego zapraszamy do udanych zakupów!

Wiertarko-wkrętarki nie powinno zabraknąć żadnym domu!

Mocowanie obrazków na ścianach, skręcanie mebli a może budowa ławeczki ogrodowej na własną rękę? Każde z tych zadań ułatwisz sobie dzięki użyciu wiertarko-wkrętarki! To narzędzie o tak szerokim zastosowaniu, że tak naprawdę nigdy nie wiesz, kiedy akurat może się przydać. Dlatego na każde gospodarstwo domowe powinna przypadać przynajmniej jedna, podstawowa wiertarko-wkrętarka. Przy domowym zastosowaniu dobrze sprawdzi się na przykład wiertarko-wkrętarka GRAPHITE Energy+ dostępna w naszym sklepie w naprawdę gorącej cenie.

Wiertarko-wkrętarka – czym kierować się przy wyborze?

Czym kierować się przy wyborze wiertarko-wkrętarki? Przede wszystkim ilością obrotów głowicy i mocą urządzenia. Kolejnym kryterium, które warto wziąć pod uwagę, jest podział wkrętarek na bezprzewodowe i przewodowe. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa będzie się cechować nieco niszą mocą od swojej przewodowej kuzynki, ale z drugiej strony pole robocze w jej przypadku nie jest ograniczone długością kabla. Następna kwestia to typ ustawienia głowicy wkrętarki – w naszym sklepie znajdziesz zarówno wkrętarki klasyczne, jak i na przykład wiertarki kątowe. Jeszcze innym ciekawym modelem są niezwykle precyzyjne wiertarki stołowe, które sprawdzą się np. w warsztacie stolarskim.

Wiertarko-wkrętarka – idealny prezent dla majsterkowicza

Wiertarko-wkrętarka jest elektronarzędziem tak powszechnie używanym, że z pewnością ucieszy się z niej każdy majsterkowicz. Jeżeli więc zastanawiasz się nad tym, jaki prezent dla złotej rączki wybrać to zakup tego elektronarzędzia najprawdopodobniej okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Nieco bardziej wyszukanym prezentem mogą być na przykład wiertarki magnetyczne, choć ten wariant jest stosowany raczej w warsztatach. Jeszcze bardziej wyszukanym prezentem dla majsterkowicza może okazać się odmiana wiertarki zdolna do odkręcania nakrętek i śrub kanciastych – klucze udarowe to wyjątkowe narzędzia, dzięki którym np. wymienimy kolo w aucie w ekspresowym tempie. Mamy nadzieję, że już wiesz, jaki prezent dla majsterkowicza wybrać, a jeżeli nie, to skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy przy wyborze!