• Kategorie
  • Szukaj
  • WIĄZARKI / PRZECINARKI

Wiązarki i przecinarki – narzędzia do obróbki metalu

Prowadzisz blacharski? Wykonujesz zbrojenia konstrukcji metalowych? A może zajmujesz się produkcją i montażem ogrodzeń ze stali? W takim razie nie mogłeś trafić lepiej! All Parts Auto Części - motonarzędzia.com to internetowy sklep narzędziowy, w którym kompleksowo zaopatrzysz swój warsztat we wszystkie narzędzia potrzebne do Twojej codziennej pracy. To narzędzia, elektronarzędzia i akcesoria takich marek jak Metabo, Femi, YATO, Makita czy DeWALT. W tej kategorii prezentujemy wiązarki i przecinarki do metalu – przekonaj się, o ile szybciej będziesz w stanie zrealizować zlecenie, używając elektronarzędzi z naszego sklepu. Skąd ta pewność? To proste – bo starannie selekcjonujemy narzędzia dodawane do oferty. Możemy więc z czystym sumieniem poświadczyć o ich wysokiej jakości działania i wiemy, że dzięki zakupom w naszym sklepie, niejeden fachowiec wyniósł swoją firmę na o wiele wyższy poziom. To proste – dzięki tym narzędziom szybciej i lepiej wykonasz swoją pracę, a w zaoszczędzonym czasie obsłużysz kolejnych klientów. Przebieraj więc w naszej ofercie i przekonaj się, jak wiele zyskasz na zakupie w naszym sklepie!

Wiązarka do drutów

Wykonanie ogrodzenia drucianego bez użycia wiązarki jest karkołomnym zadaniem – ze zdaniem tym zgodzi się każda osoba, która dysponuje chociażby minimalną wiedzą o pracy z metalem. Wiązarka do drutów to elektronarzędzie, dzięki któremu szybko i bez użycia nadmiernej siły zwiążesz druty na ogrodzeniu. Urządzenie to sprawdzi się również przy tworzeniu koszy, przęseł i zabezpieczeń drucianych oraz dzieł sztuki wykonanych z drutu. Jeżeli szukasz solidnej wiązarki, której niestraszna jest intensywna eksploatacja to sprawdź koniecznie wiązarkę Makita LTX 14,4/18 V 0*AH z naszej oferty.

Przecinarka do metalu

Przecinanie prętów metalowych, nacinanie metalowych segmentów ogrodzeniowych i docinanie dachówki blaszanej – to zadania, z którymi fachowiec pracujący z metalem mierzy się na co dzień. Metal jest jednym z najtrwalszych surowców stosowanych w budownictwie – jak w takim razie przeciąć wykonane z niego elementy? To proste – wszystko, czego potrzebujesz to solidna i trwała przecinarka do metalu.

Czym kierować się przy wyborze przecinarki?

Jak wybrać odpowiednią przecinarkę do metalu? Jeżeli pracujesz głównie w terenie, to najprawdopodobniej w Twoim przypadku lepiej sprawdzi się przecinarka akumulatorowa. Najprawdopodobniej, bo przecinarki akumulatorowe mają nieco mniejszą moc od tych, które wymagają stałego podłączenia do sieci. Wśród modeli dostępnych w naszym sklepie znajdziesz zarówno przecinarki do metalu ręczne jak i przecinarki stołowe takie jak przecinarka YATO 2450 W, dlatego zastanów się, w jaki sposób najczęściej korzystasz z przecinarki i przy wyborze kieruj się również tym kryterium. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z naszym działem obsługi – chętnie pomożemy przy doborze elektronarzędzia najlepiej dostosowanego do Twojej pracy.