• Kategorie
  • Szukaj
  • PRZECINAKI I PUNKTAKI

Przecinaki do metalu i betonu

Metal i beton to jedne z najtrwalszych surowców stosowanych w budownictwie – co więc zrobić, jeżeli musisz szybko naciąć element metalowy? Jakiego narzędzia użyć do przecinania betonu i czym wybić punkty w metalowej powierzchni? W tej kategorii znajdziesz przecinaki do metalu, punktaki oraz przecinaki murarskie – narzędzia, które poradzą sobie z nawet najtwardszą metalową i betonową powierzchnią. Jako All Cars Auto Części - motonarzędzia.com oferujemy wyłącznie najwyższej jakości narzędzia, które sprawdzą się zarówno w rękach profesjonalisty jak i zapalonego hobbysty-majsterkowicza. Świetnie leżą w dłoni, są odporne na intensywną eksploatację i nie tępią się po dwóch użyciach. Narzędzia od motonarzędzia.com to przyrządy przetestowane w praktyce, zanim jeszcze zostały wprowadzone do oferty naszego sklepu – możemy więc z czystym sumieniem zapewnić o ich wysokiej jakości wykonania. Idealnie nadają się na prezent lub jako element wyposażenia zakładu czy warsztatu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przecinaki i punktaki

Czym różnią się przecinaki od punktaków (wybijaków)? W zgodzie ze swoją nazwą, przecinaki przeznaczone są do cięcia a punktaki do punktowania inaczej wybijania – stąd ich inna nazwa, czyli wybijaki. Jeżeli więc potrzebujesz oznaczyć powierzchnię metalową drobnymi, precyzyjnie wybijanymi punktami to sprawdź koniecznie komplet wybijaków ośmiokątnych 3-10 mm składający się z aż sześciu punktaków o zróżnicowanej średnicy. Do wybijania przyda się również młotek bezodrzutowy, który także znajdziesz w tej kategorii. A przecinaki? Te dzielą się na ślusarskie i murarskie – pierwsze z wymienionych służą do cięcia metalu, drugie natomiast do cięcia betonu.

Przecinaki ślusarskie

Przecinaki ślusarskie, czyli przecinaki do metalu umożliwiają wycinanie i nacinanie elementów metalowych – blachy, śrub, kłódek czy zamków. To potężne narzędzie w rękach fachowca – teraz metal nie jest już żadną przeszkodą w realizacji celu. Zapomnij o zablokowanych śrubach i kłódkach, których nie da się otworzyć. Zapomnij o kratach w oknach czy jakichkolwiek innych prętach, które staną na Twojej drodze. Chwyć w dłoń potężny oręż, jakim jest przecinak ślusarski RDCA i zabierz się do przecinania!

Przecinaki do betonu – przecinaki murarskie

„Twardy niczym beton” – głosi stara, budowlana maksyma jednak właśnie ten twardy beton nie będzie dla Ciebie już przeszkodą jeżeli przetniesz go przecinakiem murarskim! Przecinaki do betonu to wszystko, czego potrzebujesz, aby przeciąć nawet najtrwalszą betonową powierzchnię. Tego rodzaju przecinaki są najczęściej produkowane ze stali hartowanej – trwalszej niż gips, beton czy jakikolwiek inny materiał kompozytowy powszechnie stosowany w budownictwie. Już dziś możesz stać się posiadaczem tego niezwykłego narzędzia!