• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze oczkowe typ C z grzechotką

Fachowe klucze oczkowe typu c z grzechotką

W sklepie All Cars Autoczęści - motonarzędzia.com znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia pracy każdego fachowca i wiele, wiele więcej! W tej kategorii prezentujemy klucze oczkowe typu c z grzechotką. To narzędzia marek takich jak Makita, STANLEY czy EXPERT-FACOM – czyli światowej czołówki wśród producentów narzędzi. Każdy klucz, który znajdziesz w tej kategorii, został wykonany z wysokojakościowego stopu metali. To odporne na intensywną eksploatację narzędzia, które sprawdzą się zarówno w domowym, jak i profesjonalnym warsztacie. Zapraszamy do udanych zakupów!

Do czego służą klucze oczkowe typu c grzechotką

Czym właściwie są klucze oczkowe typu c grzechotką? To rodzaj kluczy o nietypowej budowie dlatego już na pierwszy rzut oka łatwo go rozpoznać. Nazwa tego narzędzia pochodzi od kształtu przypominającego literę „C”. Standardowa wersja tego klucza to klucz oczkowy prosty – odmiana prezentowana w tej kategorii jest stosowana do odkręcania śrub, których nie chwycimy przy użyciu standardowej wersji klucza. Kolejnym elementem wyróżniającym ten typ klucza jest oczywiście grzechotka. Do czego służy grzechotka w kluczu? Grzechotka w kluczu to element narzędzia przeznaczony do zmiany kierunku odkręcania śruby. W efekcie bez przekładania klucza możemy daną śrubę dokręcić lub odkręcić – wystarczy przestawić kierunek grzechotki.

Klucz oczkowy typu c z grzechotką – szybsza realizacja zleceń

Jak bez niepotrzebnego pośpiechu zrealizować większą ilość zleceń w tym samym czasie? To proste – możesz to osiągnąć dzięki stosowaniu fachowych narzędzi pracy. Takie narzędzia to na przykład klucze o nietypowej budowie, dzięki którym dostaniesz się do śrub, które nie są dostępne jeżeli chciałbyś je chwycić zwykłym kluczem. Posłużmy się w tym miejscu przykładem – powiedzmy, że musisz odkręcić śrubę schowaną pod alternatorem. W przypadku stosowania klucza płaskiego musisz taki alternator wykręcić, co zajmuje czas. Kolejne cenne minuty poświęcisz na jego montaż. Klucz oczkowy typu C z grzechotką to narzędzie, dzięki któremu dotrzesz w takie trudno dostępne miejsce i chwycisz taką śrubę bez odkręcania przeszkadzających części. Co więcej – kształt litery C umożliwia swobodniejsze odkręcenie nakrętki, a dzięki zastosowaniu grzechotki dokręcanie również nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Dlatego warto stale uzupełniać swoje wyposażenie o fachowe narzędzia. Wybierz klucz oczkowy z grzechotką już dziś i przekonaj się, ile czasu jesteś w stanie zaoszczędzić na realizacji każdego zlecenia!