• Kategorie
  • Szukaj
  • Nasadki specjalne

Nasadki specjalistyczne do wkrętarek

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju klucze mechaniczne jednak czasem, aby odkręcić konkretną nakrętkę czy śrubę niezbędne okazują nasadki specjalistyczne mocowane do wkrętarki. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na szybkie odkręcenie śruby przy minimalnym nakładzie siły. Nasadki specjalistyczne, które znajdziesz w tej kategorii zostały wyprodukowane przez światowej klasy producentów takich jak chociażby YATO czy Makita. To trwałe i solidne narzędzia pracy, których nie powinno zabraknąć w żadnym zakładzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nasadki specjalne do realizacji zadań specjalnych w Twoim warsztacie

Czasem realizacja zleceń w warsztacie wymaga zastosowania specjalnych narzędzi. Właśnie dlatego w naszym sklepie znajdziesz nasadki specjalne, dzięki którym zwiększysz możliwości każdego klucza i przyspieszysz swoją pracę. Tego rodzaju nasadki możesz mieć zawsze przy sobie – nie zajmują dużo miejsca w skrzynce narzędziowej i zmieścisz je również w kieszeni uniformu pracowniczego. Jeżeli na przykład są one przeznaczone do mocowania we wkrętarce, to wystarczy, że masz przy sobie jedynie to elektronarzędzie i zestaw nasadek. Nie musisz już nosić wszędzie ze sobą ciężkiego zestawu kluczy nasadowych ani wychodzić z kanału i odrywać się od pracy za każdym razem, kiedy okazuje się, że potrzebujesz klucza o innym wymiarze. To po prostu wygodne – teraz możesz pracować wydajniej, efektywniej i zrealizować więcej zleceń w tym samym czasie.

Nasadki specjalne do kluczy – zestawy

Nasadki specjalne do kluczy najlepiej kupować od razu w zestawie – nigdy przecież nie wiesz, kiedy przyda Ci się nasadka o określonej średnicy. Zakup akcesoriów narzędziowych w zestawie jest także korzystniejszy z ekonomicznego punktu widzenia. Cena jednostkowa nasadki jest niższa, więc niższym kosztem możesz wejść w posiadanie zestawu profesjonalnych akcesoriów, dzięki którym lepiej i szybciej wykonasz swoją pracę.

Nasadki do kluczy płaskich z grzechotką

Najbardziej popularny typ nasadek to nasadki do kluczy płaskich z grzechotką. Taką nasadkę chwyta się kluczem płaskim i odkręca się śrubę stworzoną w ten sposób dźwignią – pozwala to na użycie większej siły i odkręcenie nawet najbardziej opornej śruby. Ponadto, dzięki grzechotce nie musimy przekładać klucza, jeżeli postanowimy odkręcić śrubę – taki system sprawdza się zarówno w komercyjnym, jak i domowym zastosowaniu. Jeżeli zastanawiasz się, jak zamontować konkretną nasadkę na kluczu to zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi – oferujemy pełne wsparcie merytoryczne przy doborze naszych produktów.