• Kategorie
  • Szukaj
  • ZAKRĘTAKI UDAROWE

Zakrętarki udarowe do wkręcania długich śrub

Zakrętarki udarowe to elektronarzędzia przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, a więc na przykład wtedy, kiedy trzeba wkręcić długą śrubę w konglomerat granitowy, grubą blachę, beton czy inne twarde podłoże. Użycie zwykłej wkrętarki przy realizacji takiego zadania mogłoby poskutkować zatarciem się jej głowicy i poważną awarią. Dlatego do pracy z twardymi powierzchniami wykorzystuje się sprzęt udarowy, czyli elektronarzędzia wyposażone w udar. Tak zwany udar to komponent odpowiedzialny za emitowanie mikrodrgań w trakcie obrotu głowicy urządzenia. Dzięki tym mikrodrganiom łatwiej jest wiercić, czy (tak jak w przypadku zakrętarki) wkręcać śruby w twardy materiał. W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę zakrętarek udarowych – wiemy, że wybór odpowiedniej wcale nie jest łatwym zadaniem. Dlatego nasz dział obsługi pozostaje do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań!

Udarowa zakrętarka udarowe wkrętaki

Udarowa zakrętarka, wkrętak udarowy a może wkrętarka z udarem? Udarowe zakrętarki mają wiele nazw i wszystkie opisują to samo urządzenie, czyli po prostu wkrętarkę w wersji z udarem. Po za tym, wiertarka, klucz czy zakrętarka – udarowe narzędzia swoją nazwą nawiązują do wersji podstawowych. Mamy nadzieję, że w ten sposób rozwialiśmy wszelkie wątpliwości związane z nazewnictwem tych elektronarzędzi udarowa wkrętarka i wkrętak udarowy to dokładnie to samo narzędzie, które służy do wkręcania i wykręcania wkrętów z powierzchni twardych.

Zakrętarka udarowa – akumulatorowa czy przewodowa?

Czym kierować się przy wyborze zakrętarki? Jednym z podstawowych kryteriów, w ramach którego można podzielić zakrętarki udarowe, jest podział na zakrętarki przewodowe i bezprzewodowe. Udarowe zakrętarki przewodowe to elektronarzędzia podłączane bezpośrednio do gniazdka elektrycznego, które cechują się większą mocą od ich bezprzewodowych kuzynek. Większa moc jest zdecydowanie ogromną zaletą. Za wadę wersji przewodowej można uznać pole pracy ograniczone długością kabla. Z kolei akumulatorowa zakrętarka udarowa sprawdzi się doskonale w trakcie pracy w terenie. Jeżeli wiesz, że czeka Cię wielogodzinna praca ze wkrętarką akumulatorową, to koniecznie pamiętaj o tym, aby spakować ładowarkę do torby – każda bateria niestety kiedyś musi się rozładować.

Zakrętarki udarowe – sklep motonarzędzia.com

Jeżeli szukasz miejsca, w którym zaopatrzysz swój warsztat w solidne elektronarzędzia, to jesteś pod właściwym adresem. W tej kategorii prezentujemy zakrętarki udarowe. Sklep All Parts Auto Części – motonarzędzia.com ma jednak do zaoferowania o wiele więcej. Dlatego przebieraj wśród dostępnych modeli i sprawdź koniecznie inne elektronarzędzia i akcesoria warsztatowe z naszego sklepu. Zapraszamy do udanych zakupów!