• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze nasadowe

Klucze nasadowe – narzędzie pracy profesjonalisty

All Cars Auto Części - motonarzędzia.com – w naszym sklepie znajdziesz narzędzia i akcesoria dla mechaników profesjonalistów i hobbystów. To wysokiej klasy sprzęt, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego warsztatu – w tej kategorii prezentujemy klucze nasadowe. To jeden z najpopularniejszych typów kluczy mechanicznych stosowany do odkręcania śrub z kanciastym łbem. Tego rodzaju śruby są powszechnie stosowane w przemyśle ciężkim oraz branży motoryzacyjnej. Często dostęp do nich jest utrudniony – odkręcenie ich od boku kluczem hydraulicznym, oczkowym czy potocznie zwanym francuzem jest praktycznie niemożliwe i wtedy właśnie niezastąpiony okazuje się klucz nasadowy. Klucze nasadowe to klucze z okrągłą końcówką, której wewnętrzne ściany są kanciaste podobnie jak głowice śrub, do których są przeznaczone. Możemy je więc zastosować, nakładając na śrubę od góry, dlatego odkręcanie śruby przy ich użyciu nie wymaga dodatkowej przestrzeni po bokach. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie – nasze narzędzia sprostają potrzebom każdego fachowca!

Kucz nasadowy do lewarka

Lewarek lub inaczej podnośnik hydrauliczny to urządzenie przeznaczone do podnoszenia pojazdów, dzięki czemu mechanik ma lepszy i wygodniejszy dostęp do podwozia. W naszej ofercie znajdziesz podnośniki hydrauliczne do samochodów, motorów, quadów, a nawet części samochodowych takich jak na przykład skrzynia biegów. Bardzo często lewarek jest obsługiwany właśnie przy użyciu klucza nasadowego. Jeżeli więc do obsługi Twojego podnośnika potrzebny jest klucz nasadowy, to z pewnością znajdziesz go w naszej ofercie!

Nasadowe klucze z nakładkami

Nasadowe klucze z nakładkami składają się z dwóch podstawowych części – rączki i wymiennych nakładek o różnej średnicy i ilości ścianek. Nakładki podłączamy do rączki a z drugiej strony, nakładamy na śrubę i odkręcamy tak jak standardowym kluczem nasadowym. Zestaw kluczy nasadowych z nakładkami jest dużo lżejszy od standardowego kompletu kluczy nasadowych, dlatego łatwiej jest się z nim przemieszczać i można go mieć praktycznie zawsze przy sobie.

Zestaw kluczy nasadowych – świetny pomysł na prezent

Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla mechanika profesjonalisty lub zapalonego majsterkowicza, to zestaw kluczy nasadowych najprawdopodobniej okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. W ofercie naszego sklepu znajdziesz narzędzia od takich renomowanych producentów jak YATO czy Makita – to narzędzia odporne na intensywną eksploatację, używane przez mechaników na całym świecie. W naszym sklepie znajdziesz także akcesoria i urządzenia pomiarowe oraz wiele innych ciekawych produktów – nasi pracownicy chętnie pomogą w poszukiwaniach prezentu dla mechanika!