• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze do pobijania

Warsztatowe klucze do pobijania

All Parts Auto Części – motonarzędzia.com to miejsce, w którym każdy mechanik, monter i wszelkiej innej maści fachowiec może zaopatrzyć się w solidne narzędzia. Dzięki nim szybciej zrealizujesz każde zlecenie, a więc zrobisz więcej, w krótszym czasie. W tej kategorii prezentujemy płaskie klucze do podbijania. Są wyprodukowane z jakościowych surowców – między innymi z certyfikowanej stali chromowanej. Takie klucze nie będą się odginać w trakcie podbijania – są trwałe i odporne na intensywną eksploatację. Są dostępne w szerokiej gamie rozmiarowej, dlatego z pewnością znajdziesz wśród nich odpowiedni egzemplarz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Klucz oczkowy do pobijania – jak go używać?

Czasem zdarza się, że śruba czy nakrętka przysłowiowo „nie chce puścić”, czyli jest przesadnie dokręcona, zanieczyszczona lub przerdzewiała. Remedium na taki problem może być właśnie podbijanie – czyli co konkretnie? Aby je wykonać, potrzebny nam będzie klucz oczkowy do pobijania, tradycyjne klucze płaskie mogą ulec uszkodzeniu w trakcie odkręcania śruby tą techniką. Śrubę chwytamy kluczem z jednej strony, a z drugiej strony uderzamy ją młotkiem – bezpośrednio lub przez szmatkę. Klucze do podbijania są produkowane z najtrwalszych stopów stali, dlatego są odporne na mocne uderzenia, ale przy ich stosowaniu i tak nie warto używać nadmiernej siły.

Klucz na pobijanie śrub i nakrętek – kto go używa najczęściej?

Oporne nakrętki to problem, z którym codziennie konfrontują się fachowcy z każdej branży. Nakrętki kanciaste 6 i 8-ściankowe, do których dedykowane są klucze na podbijanie śrub i nakrętek z tej kategorii, należą do jednych z najpowszechniej wykorzystywanych w szeroko pojętym przemyśle. Dlatego zetkniemy się z nimi zarówno w branży meblarskiej, jak i motoryzacyjnej, AGD czy maszynowej.

Klucze oczkowe do pobijania – sprawdź nasze zestawy

Ósemka, nie to dziesiątka, a może jednak dwunastka? Znasz tę sytuację, kiedy sięgasz po kolejne klucze, bo niestety ten, który przed chwilą wybrałeś, jednak nie pasuje do danej śruby? Teraz wszystkie klucze oczkowe do podbijania możesz mieć zawsze pod ręką. W naszym sklepie znajdziesz zestawy kluczy w szerokim przekroju rozmiarowym. Noszenie mechanicznych kluczy płaskich w jednym wspólnym dla całego zestawu etui sprawia, że nie gubią się one w skrzynce narzędziowej. Zestaw kluczy mechanicznych powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego warsztatu. Zakup takiego kompletu to również strzał w dziesiątkę, jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla majsterkowicza. Dlatego niezależnie od tego, czy chcesz zapewnić sobie fachowe narzędzia pracy, czy sprawić komuś praktyczny upominek to jesteś we właściwym miejscu – zapraszamy do zakupów!