• Kategorie
  • Szukaj
  • SZLIFIERKI

Markowe szlifierki w najlepszych cenach

All Parts Auto Części - motonarzędzia.com witamy, i z tego miejsca zapraszamy do udanych zakupów. Skąd ta pewność, że będą udane? Bo u nas znajdziesz markowe narzędzia, elektronarzędzia i akcesoria wyłącznie w najlepszych cenach! W tej kategorii prezentujemy szlifierki takich topowych producentów jak DeWALT, BOSCH, Metabo, Makita, YATO czy PROMA. Wybór jest naprawdę szeroki – niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz szlifierki do metalu, drewna, gipsu czy betonu to znajdziesz ją w naszym sklepie. Dbamy o różnorodność naszej oferty, dlatego w naszym sklepie kupisz szlifierki kątowe, mimośrodowe oraz oscylacyjne i tak szlifierki akumulatorowe, jak i te, które wymagają stałego podłączenia do sieci elektrycznej. Korzystanie z profesjonalnych narzędzi przyśpieszy Twoją pracę i zwiększy wydajność Twojego zakładu – dlatego nie zwlekaj ani chwili dłużej, zapoznaj się z naszą ofertą i kup wymarzoną szlifierkę już dziś!

Szlifierki taśmowe do szybkiego szlifowania

Przymierzasz się do wygładzenia drewnianej podłogi? A może blatu pokrytego kamieniopodobną okleiną? Zadania te zrealizujesz w tempie ekspresowym przy użyciu profesjonalnych narzędzi takich jak szlifierki taśmowe. To elektronarzędzia stworzone z myślą o szlifowaniu miękkich powierzchni. Szlifierki taśmowe są niezastąpione w każdym zakładzie stolarskim, a także powinny się znaleźć w skrzynce narzędziowej każdego wykończeniowca. Przy użyciu szlifierki taśmowej pozbędziesz się najbardziej widocznych nierówności. Przede wszystkim tych narzędzi używa się do szlifowania drewna i tworzyw sztucznych a czasem stosuje się je także przy wygładzaniu ścian.

Szlifierki kątowe do precyzyjnego cięcia

Krojenie kafli, przecinanie prętów i elementów metalowych oraz innych twardych materiałów budowlanych i elementów konstrukcyjnych – oto zadania, do których najczęściej wykorzystuje się szlifierki kątowe. To elektronarzędzia stworzone z myślą o wykonywaniu precyzyjnych cięć. Szlifierki kątowe są powszechnie wykorzystywane przez kafelkarzy – dzięki temu narzędziu mogą idealnie dopasować rozmiar wykładanych kafli do wymiarów kafelkowanej powierzchni. Tego rodzaju szlifierka wyróżnia się specyficzną budową. W jej przypadku tarcza ustawiona jest prostopadle względem obudowy urządzenia, co przekłada się na unikalną specyfikę działania – szlifierka kątowa dosłownie tnie poprzez szlifowanie!

Szlifierki do betonu i innych twardych materiałów

Do cięcia płyt betonowych potrzebujesz dwóch rzeczy – solidnej szlifierki do betonu i tarczy, która nie zetrze się na tym twardym materiale. Specjalnie wzmocniona głowica takiej szlifierki jest odporna na przegrzania więc dobrze radzi sobie z pracą w trudnych warunkach. Jest odporna na intensywną eksploatację i można jej używać do cięcia twardych niczym beton materiałów. Właśnie dlatego szlifierki do betonu są powszechnie wykorzystywane na budowach, w zakładach kamieniarskich i przy wykładaniu chodników. Dzięki niej szybko wykonamy precyzyjne cięcia płyt betonowych i krawężników co znacznie ułatwia realizację prac drogowych.

Szlifierki oscylacyjne do wstępnej obróbki

Szukasz narzędzia, przy pomocy którego szybko oszlifujesz drewnianą, metalową lub betonową powierzchnię? W takim razie sprawdź koniecznie szlifierki oscylacyjne dostępne w naszym sklepie! Tego rodzaju szlifierki pod względem budowy przypominają nieco szlifierki taśmowe. Używa się ich do wstępnej obróbki powierzchni płaskich i zaokrąglonych. Są powszechnie wykorzystywane zarówno w branży budowlanej jak i cykliniarskiej czy stolarskiej. Ich zaleta jest to, że nadają się one zarówno do szlifowania miękkich, jak i twardych powierzchni. Jeżeli jednak zależy nam na szczegółowej obróbce i szlifowaniu detali, to narzędzie to niekoniecznie sprosta temu zadaniu. Szlifowanie w przypadku szlifierek oscylacyjnych wykonuje się poprzez zbliżanie tarczy narzędzia do powierzchni i wykonywanie nim ruchów do przodu i do tyłu. Szlifierki oscylacyjne najlepiej wykorzystywać do szlifowania powierzchni płaskich lub wstępnego szlifowania powierzchni zakrzywionych – te zadania szybko i sprawnie zrealizujemy przy jej użyciu. Jeżeli natomiast mowa o szlifowaniu szczegółowym powierzchni lekko zakrzywionych to dobry dobrze przy tym zastosowaniu sprawdzają się szlifierki mimośrodowe.

Uniwersalne szlifierki mimośrodowe

Szlifierki mimośrodowe to elektronarzędzia o szerokim zastosowaniu. W przeciwieństwie do szlifierek oscylacyjnych w trakcie szlifowania możemy nimi wykonywać również ruchy okrężne i w ten sposób lepiej i dokładnie szlifować daną powierzchnię. Szlifierki oscylacyjne sprawdzą się zarówno przy szlifowaniu powierzchni o równym jak i tych o zaokrąglonym kształcie. Narzędzi tych używa się zarówno przy wstępnym szlifowaniu betonu jak i innych twardych materiałów jak i przy szlifowaniu tworzyw sztucznych czy drewna. Jeżeli się nad tym, czy szlifierka mimośrodowa sprawdzi się w Twoim warsztacie, czy lepiej będzie jednak wybrać inny model, to skontaktuj się z nami a my chętnie podpowiemy, który wybrać model. Dlatego śmiało przebieraj wśród /szlifierek dostępnych w naszym sklepie – u nas znajdziesz zarówno elektronarzędzia do specjalistycznego warsztatu, jak i te, które powinny znaleźć się w każdej domowej skrzynce narzędziowej!