• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do kluczy nasadowych

Profesjonalne akcesoria do kluczy nasadowych

Przedłużki, pokrętła, przeguby, grzechotki, nakładki i wiele, wiele innych – w tej kategorii znajdziesz akcesoria do kluczy nasadowych. Jako All Parts Auto Części - motonarzędzia.com oferujemy wyłącznie najwyższej narzędzia i akcesoria, które realnie usprawniają realizację prac w warsztatach samochodowych, zakładach naprawy AGD i w wielu innych miejscach. Te akcesoria sprawdzą się również w domowym kąciku złotej rączki, a niektóre wręcz obowiązkowo powinny znaleźć się w każdej domowej skrzynce narzędziowej. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria narzędziowe takich marek jak TOPEX, Makita, EPM czy Beta. Są wykonane z najwyższej jakości stopów metali i odporne na intensywną eksploatację – dzięki nim bez problemu odkręcisz każdą śrubę i szybciej wykonasz swoją pracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Klucze nasadowe – akcesoria pracy używane w warsztatach samochodowych

Instalacja skrzyni biegów, odkręcanie piasty, demontaż alternatora, montaż chłodnicy to chleb powszedni każdego warsztatu samochodowego. Przy realizacji tych i podobnych usług, niezbędne są oczywiście klucze nasadowe. Akcesoria warsztatowe – bo takim mianem często określa się te klucze, są powszechnie wykorzystywane przy dokręcaniu nakrętek i śrub z łbem kanciastym. Czasem niestety może okazać się, że odkręcanie śruby przy użyciu standardowego klucza nasadowego jest niemożliwe lub bardzo utrudnione – na przykład ze względu na jej lokalizację. W takiej sytuacji mechanik traci czas na demontaż części wokół śruby, bo tylko w taki sposób może uzyskać do niej lepszy dostęp. Czy aby na pewno? Nic z tych rzeczy! Teraz wystarczy zastosować dodatkową nakładkę taką jak na przykład przegub Cordiana czy przedłużka 3/4 – dzięki nim zmienisz kąt ustawienia klucza i łatwiej wykręcisz śrubę. Aby poprawić dostęp do nakrętki, możesz również zastosować chwytak giętki z końcówką magnetyczną, a aby ją wygodniej odkręcić? W takiej sytuacji niezastąpiona okaże się np. pokrętło 3/4, dzięki któremu odkręcisz ją z jeszcze większą siłą!

Fachowe Akcesoria – klucze nasadowe i dużo więcej!

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju klucze nasadowe i płaskie, punktaki, sprzęty ogrodowe, dłuta, wkrętaki, ściągacze, przecinaki, szafki narzędziowe, elektronarzędzia oraz przeróżne inne warsztatowe akcesoria. Klucze nasadowe to jedne z naszych najpopularniejszych produktów. Pamiętamy jednak również o osobach, które wolą używać kluczy oczkowych czy na przykład płaskich otwartych. Pamiętamy o każdym, kto używa narzędzi warsztatowych w domu lub w pracy. Dlatego zawsze z ogromną przyjemnością doradzamy przy wyborze produktów z naszego sklepu. Oferujemy więc pełne wsparcie merytoryczne przy doborze produktów i zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!