• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze płasko oczkowe

Klucze płasko-oczkowe – szeroki wybór

All Cars Auto Części – motonarzędzia.com to miejsce, w którym zawsze znajdziesz szeroki wybór elementów wyposażenia warsztatu samochodowego! W tej kategorii prezentujemy klucze płasko-oczkowe, czyli pozycję obowiązkową w skrzynce narzędziowej każdego mechanika. Te z oferty naszego sklepu są wyprodukowane z wysokiej jakości metalu. Nie odginają się ani nie łamią pod wpływem użycia siły – to odporne na intensywną eksploatację narzędzia, które mogą służyć przez lata. W naszej ofercie znajdziesz narzędzia takich renomowanych producentów jak Makita, DeWalt czy YATO – zapraszamy do zakupów!

Klucz płasko-oczkowy do warsztatu i domu

Bez dwóch zdań – klucz płasko-oczkowy po prostu musi znaleźć się zarówno na wyposażeniu każdego warsztatu samochdowego jak i w każdym domowym kąciku majsterkowicza. Śruby i nakrętki z kanciastym łbem są powszechnie stosowane w branży motoryzacyjnej, stolarskiej oraz przy produkcji sprzętów AGD. Znajdziemy je więc nie tylko w samochodach, lecz również w lodówkach, pralkach czy nawet biurkach kanapach.

Klucze płasko-oczkowe w zestawie

Niestety klucze podobnie jak inne narzędzia o niewielkich gabarytach mają to do siebie, że się często gubię. Dlatego jeżeli w Twoim komplecie brakuje konkretnego klucza, to z pewnością znajdziesz go w ofercie naszego sklepu! Klucze płasko-oczkowe sprzedajemy zarówno na sztuki, jak i w zestawach. Komplet kluczy płasko-oczkowych zamknięty w dedykowanej torbie lub poręcznej walizeczce jest łatwy w transporcie – z pewnością przyda się on każdemu fachowcowi, który realizuje zlecenia u klientów w domu czy mieszkaniu.

Do czego stosuje się klucz płasko-oczkowy

Klucz płasko-oczkowy jest jednym z podstawowych narzędzi każdego mechanika samochodowego. Służy do dokręcania i odkręcania nakrętek i śrub z kanciastym łbem. Tego rodzaju klucze są stosowane do dokręcania wielu części samochodowych – na przykład piast, klem akumulatorów czy elementów skrzyni biegów. Klucze płasko-oczkowe są używane w sytuacji, w której możliwe jest uchwycenie łba śruby i odkręcenie jej od boku. W obliczu sytuacji, w której nie dysponujemy wystarczającą ilością wolnej przestrzeni wokół śruby, możemy spróbować odkręcić ją przy użyciu klucza nasadowego. Klucze nasadowe są przeznaczone do odkręcania tych samych śrub, różnią się jednak sposobem chwytania wkręta – w ich przypadku zastosowano nakładkę do łapania łba śruby od góry. Klucze nasadowe również znajdziesz w naszym sklepie – zapraszamy do zakupów!