• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze płaskie

Warsztatowe klucze płaskie

Klucze płaskie to narzędzia, których nie powinno zabraknąć w skrzynce żadnego profesjonalisty – dlatego jeżeli przemierzasz otchłań internetu w ich poszukiwaniu, to nie mogłeś trafić lepiej! Witamy w All Cars Auto Części - motonarzedzia.com – w tej kategorii prezentujemy szeroki wybór kluczy płaskich z naszej oferty. Współpracujemy ze światową czołówką marek narzędziowych – to dobrze znane firmy takie jak Stanley Fatmax, YATO czy Makita! Produkty z naszego sklepu pomogą Ci szybciej i lepiej zrealizować każde zlecenie. Oferowane przez nas klucze nie tąpią się nawet na najbardziej opornej śrubie. Nie wyginają się pod wpływem zastosowania nawet bardzo dużej siły, a wśród nich znajdą się również i takie, które można stosować w trakcie prac pod napięciem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kluczy płaskich – oto one!

Klucz płaski dla elektryka

Nie przewodzi energii elektrycznej, dlatego bez obaw o swoje zdrowie może z niego korzystać każdy elektryk – klucz płaski NEO Tools posiada certyfikat 1000 V. Jest zaizolowany i wykonany ze stali chromowo-wanadowej (CrV), dlatego niestraszne są mu ani wysokie napięcia, ani korozja!

Płaskie klucze w zestawie

Płaskie klucze są jednym z najczęściej używanych narzędzi zarówno przez fachowców jak i przez hobbystów. Znajdziemy je zarówno w warsztacie samochodowym, jak i w skrzynce hydraulika czy domowej walizce narzędziowej. Warto więc zaopatrzyć się w cały zestaw tych kluczy – w naszej ofercie znajdziesz również mieszane zestawy kluczy. Z walizki pełnej kluczy oczkowych i płaskich ucieszy się każdy majsterkowicz!

Klucz płaski a francuski

Wiele osób myli tradycyjne klucze płaskie z tak zwanym kluczem francuskim. Są to dwa, różne od siebie typy kluczy warto więc rozjaśnić, jaki klucz nazywamy francuzem. Klucz francuski to klucz nastawny z regulowaną szczęką. Z pozoru faktycznie może przypominać standardowy klucz płaski, jednak wyróżnia go właśnie możliwość regulacji rozwarcia szczęk klucza. Klucze francuskie również znajdziesz w naszym sklepie – w kategorii klucze nastawne. W tym miejscu dodamy, że zarówno francuski, jak i klucz płaski jest przeznaczony do odkręcania śrub z kanciastym łbem, które można uchwycić kluczem od boku. Kolejna kwestia to wolna przestrzeń wokół klucza – fachowiec musi mieć na tyle wolnego miejsca, aby był w stanie, choć na kilka centymetrów przekręcić śrubę. Jeżeli nie jest to możliwe, to do odkręcenia śruby stosuje się jeszcze inny typ kluczy – tak zwane klucze nastawne. Klucze nastawne są przeznaczone do chwytania śruby od góry. Oczywiście je również znajdziesz w naszym sklepie – zapraszamy do zakupów!