• Kategorie
  • Szukaj
  • ŚCIĄGACZE

Ściągacze do elementów metalowych

Ściągacze to przyrządy służące do demontowania elementów metalowych takich jak klemy, łożyska, czy śruby. Są powszechnie wykorzystywane przez mechaników samochodowych, serwisantów sprzętu AGD, monterów instalacji energetycznych oraz wszelkich innych specjalistów związanych z szeroko pojęta mechaniką. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz szeroki wybór tego rodzaju narzędzi – to między innymi ściągacze do sworzni, ściągacze do łożysk, czy też ściągacze do drążków kierowniczych. Każde z oferowanych narzędzi zostało wyprodukowane z najwyższej jakości surowca i zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Nasze ściągacze nie odkształcają się i są odporne nawet na bardzo intensywną eksploatację. To sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym profesjonalnym zakładzie – prezentujemy go właśnie w tej kategorii, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Ściągacze do łożysk samochodowych

Wyjęcie łożyska z piasty nie jest wcale takim prostym zadaniem – często zdarza się, że osadzi się ono tak mocno, że da się je wyjąć jedynie przy użyciu specjalistycznego narzędzia. Takie narzędzia to właśnie ściągacze do łożysk samochodowych – dzięki nim szybko i bezproblemowo zdemontujesz każde łożysko. To narzędzia, które regularnie usprawniają pracę, czego efektem jest to, że możesz zrobić więcej w krótszym czasie i zapomnieć o nerwowym i mozolnym wybijaniu łożysk.

Ściągacze do sworzni kół samochodowych

Kolejnym ściągaczem, jaki powinien znaleźć się w skrzynce narzędziowej każdego fachowego mechanika samochodowego, są oczywiście ściągacze do sworzni kół samochodowych. Sworzeń odgrywa kluczową rolę w układzie sterowania pojazdem – to właśnie on jest tym elementem, który odpowiada za przenoszenie ruchów kierownicy na ruchy kół samochodu. Uszkodzenie sworznia może objawiać się tym, że samochód w niewłaściwy sposób reaguje na ruchy kierownicą – jakiekolwiek podejrzenie uszkodzenia sworznia należy zgłosić u mechanika, ponieważ może ono stanowić realne zagrożenie dla życia kierowcy i pasażerów. W takiej sytuacji mechanik najprawdopodobniej zastosuje ściągacz do sworzni kół, aby zdemontować element i zdiagnozować źródło problemu.

Ściągacze do sprężyn amortyzatora

Demontaż sprężyn amortyzatora nie jest wcale prostym zadaniem. To czasochłonna czynność, która wymaga zastosowania określonej techniki, aby uniknąć dalszych uszkodzeń sprzętu. A gdyby tak skrócić ten proces? Ściągacze do sprężyn amortyzatora to specjalne narzędzia służące właśnie do demontażu sprężyn na tym samochodowym elemencie. To narzędzia dla fachowców, dzięki którym szybko, sprawnie i w bezpieczny sposób zdemontujesz każdą sprężynę. Możemy je dostarczyć tak szybko, jak to tylko możliwe – zapraszamy do zakupów!