• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze oczkowe z przegubem

Klucze oczkowe z przegubem – profesjonalne wyposażenie warsztatu

Klucze oczkowe z przegubem to narzędzia, których po prostu nie może zabraknąć w zestawie wyposażenia warsztatu samochodowego. Bez nich nie byłoby możliwe odkręcanie nakrętek w trudno dostępnych miejscach, dokręcanie śrub w pionie i wiele innych czynności serwisowych, przy których liczy się maksymalna precyzja oraz wygoda pracy. Korzystanie z fachowych narzędzi sprawia, że z pozoru trudne czynności serwisowe stają się o wiele łatwiejsze w realizacji – serwisant może więc zrobić więcej, w krótszym czasie. Zadbaj o wygodę pracy swoją i swoich pracowników – postaw na profesjonalizm i korzystaj wyłącznie z najlepszych narzędzi. W tej kategorii prezentujemy klucze oczkowe z przegubem marek takich jak Yato czy Makita – to światowej klasy narzędzia warsztatowe, które już za kilka dni mogą znaleźć się w Twojej skrzynce narzędziowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Klucz płasko oczkowy z grzechotką i przegubem – gumowa rączka

Każdy doświadczony fachowiec wie, jak wiele siły nieraz wymaga odkręcenie opornej nakrętki czy śruby. Klucz płasko oczkowy z grzechotką i przegubem może nieco ułatwić to zadanie, ale również i używając tego wyjątkowego narzędzia, dłoń może w pewnym momencie zacząć się pocić, a klucz wyślizgiwać. Dlatego sprawdź koniecznie klucze Makita z gumową rączką – są doskonale wyważone i świetnie leżą w dłoni a praca z nimi to czysta przyjemność!

Klucze płasko oczkowe z grzechotką i przegubem – zastosowanie

Kiedy najczęściej wykorzystuje się klucze płasko oczkowe z grzechotką i przegubem? Są to klucze przeznaczone do odkręcania nakrętek i śrub z kanciastym łbem. Kiedy zastosowanie chwytu poziomego nie jest możliwe, a odkręcanie śruby chwytem pionowym sprawia duże trudności, to właśnie tego rodzaju klucze są prawdziwym gamechangerem. Przy ich użyciu złapiesz śrubę od góry (chwyt pionowy), ale odkręcisz ją jak przy chwycie poziomym dzięki zastosowaniu kolanka w konstrukcji klucza. To wyjątkowe narzędzia, dzięki którym znacznie przyśpieszysz swoją pracę. Śruby kanciaste, do których dedykowane są właśnie klucze płasko oczkowe, są powszechnie wykorzystywane w branży motoryzacyjnej, stolarskiej, rowerowej, a nawet przy produkcji sprzętów AGD. Zastosowanie dedykowanych do nich kluczy jest więc tak szerokie, że nie sposób przewidzieć, w którym momencie dany klucz będzie Ci akurat potrzebny. Jeżeli więc jesteś zapalonym majsterkowiczem, bądź realizujesz usługi w jednej z wymienionych branż, to koniecznie zaopatrz się w zestaw takich kluczy już dziś!