• ZESTAW GRZECHOTKA KOLOSS ALL INCLUSIVE 1/2''

Symbol: W05133862001
576.00
SZT Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 26-900 Kozienice ul. Przemysłowa 33 0
Kurier DPD 15
Dostępność Mało
Waga 2 kg
Zostaw telefon


Dane techniczne:

Hartowany zabierak
Hartowany zabierak z blokadą do najcięższych prac.

Prawie niezniszczalny
Kuty matrycowo bijak połączony jest z trzonkiem kształtowo za pomocą kołków, które gwarantują osadzenie bijaka młotka na trzonku w sposób niemal nierozłączny.

Zmiana kierunku pracy prawo/lewo.
Główka grzechotki: Prawie niezniszczalna: zabierak zabezpieczony przed uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniami podczas pobijania.

Kuty matrycowo bijak
połączony jest z trzonkiem kształtowo za pomocą kołków, które gwarantują osadzenie bijaka młotka na trzonku w sposób niemal nierozłączny.

Młotek i grzechotka
Kuty matrycowo bijak połączony jest z trzonkiem kształtowo za pomocą kołków, które gwarantują osadzenie bijaka młotka na trzonku w sposób niemal nierozłączny.

Podwójny mechanizm zapadkowy
Podwójny mechanizm zapadkowy o 30 zębach pozwala uzyskać efekt precyzyjnej przekładni o drobnej podziałce z 60 zębami i niewielki kąt pracy wynoszący 6°.

Trzonek wykonany z rury
Trzonek wykonany z rury redukuje drgania powstające podczas uderzeń.

Polerowany obuch młotka
Polerowany obuch młotka z nakładką gumową, zapewniającą ochronę materiałów i powierzchni.Grzechotka, którą można używać również jako młotka. Koloss to dwukierunkowa grzechotka do dużych obciążeń, która pozwala na przenoszenie momentu obrotowego wynoszącego co najmniej 600 Nm. Podwójny mechanizm zapadkowy i minimalny kąt pracy wynoszący 6° umożliwiają szybkie i precyzyjne pokręcanie również w wąskich przestrzeniach. A co najlepsze: absolutnie żadne uderzenie nie jest w stanie uszkodzić mechanizmu grzechotki. Wielokomponentowa rękojeść Kraftform zapewniająca optymalne przenoszenie obciążeń ściskających, rozciągających i udarowych z uchwytem do przedłużacza Koloss 8780 C i sworznia centrującego Koloss 8781 C. Zestaw zawiera również: 1 podkładkę do ochrony materiałów i powierzchni, 1 przedłużacz Koloss do przenoszenia jeszcze większych momentów obrotowych, 1 trzpień odblokowujący i 1 etui do mocowania na pasku, dzięki któremu narzędzie jest zawsze pod ręką.Zestaw zawiera:

8002 C Grzechotka Koloss 1"
8782 C Zestaw nakładek gumowych Koloss
8780 C Przedłużacz Koloss
8000 E Trzpień odblokowujący
Etui na pasek

**

Zdjęcia pełni funkcję poglądową.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie