• Kategorie
  • Szukaj
  • Podnośnik hydrauliczny słupkowy

Podnośnik hydrauliczny słupkowy do warsztatu

   Oto niewielkie narzędzie o ogromnej mocy – dzięki niemu podniesiesz samochód i inne bardzo ciężkie przedmioty. Podnośnik hydrauliczny słupkowy jest stałym elementem wyposażenia każdego warsztatu samochodowego, ale przyda się również w domowym garażu! W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę słupkowych podnośników hydraulicznych. Udźwig niektórych to nawet 50 ton – to prawdziwi tytani pracy, którym niestraszne są wysokie ciężary. To także narzędzia, które w ręku sprawnego fachowca mogą czynić prawdziwe cuda. Podniesienie przyczepy? Żaden problem! Uniesienie samochodu dostawczego? Mamy to – niech waga raz na zawsze przestanie być dla Ciebie jakąkolwiek barierą. Kup już dziś podnośnik hydrauliczny słupkowy – tak samo jak on uniesie każdy ciężar, tak Ty uniesiesz nawet najbardziej wymagające zlecenie!

Jak działają podnośniki hydrauliczne słupkowe

    Podnośniki hydrauliczne słupkowe to elektronarzędzia wyposażone w układ hydrauliczny, w którym wytwarzane jest ciśnienie wypychające słupek podnoszący. W zależności od modelu podnośnika hydraulicznego, jego udźwig mieści się w przedziale od kilku do kilkudziesięciu ton. Przy używaniu podnośnika ciśnieniowego zaleca się zastosowanie dystansu (np. w postaci płytki drewnianej) umieszczonego pomiędzy słupkiem a unoszonym przedmiotem, ponieważ siła wznosząca może być tak duża, że odsłonięty słupek mógłby uszkodzić dany przedmiot.

Podnośnik hydrauliczny słupkowy a może jednak czy lewarek?

   Czym różni się podnośnik hydrauliczny słupkowy od lewarka i które z tych narzędzi sprawdzi się lepiej w warsztacie? Lewarek to inaczej podnośnik śrubowy – mechanizm działania tego narzędzia różni się znacząco od mechanizmu działania podnośnika hydraulicznego i polega na odkręcaniu śruby lewarka, która z kolei podnosi ciężki przedmiot. Lewarek sprawdzi się w półprofesjonalnym zastosowaniu. Jeżeli zależy nam na wysokim tempie pracy i możliwości podnoszenia nawet bardzo ciężkich przedmiotów to zdecydowanie wybierzmy podnośnik hydrauliczny słupkowy.

Podnośniki hydrauliczne słupkowe – sklep Motonarzędzia.com

    All Cars Auto Częsci – motonarzedzia.com to miejsce, w którym zaopatrzysz swój warsztat w profesjonalne narzędzia, elektronarzędzia i akcesoria samochodowe. W tej kategorii prezentujemy podnośniki hydrauliczne słupkowe takich marek jak YATO, VOREL czy NEO Tools. Starannie dobieramy produkty dodawane do naszej oferty, dlatego z czystym sumieniem możemy poświadczyć o wysokiej jakości ich wykonania. Zapraszamy do udanych zakupów!